Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vstúpte do sveta Lindt

Spoznajte rozdiely, ktoré odlišujú čokoládu Lindt od tých ostatných. Odhaľte, čo tvorí perfektnú kombináciu vášne, umenia a odbornosti.

Lindt Master Chocolatier smoothing out chocolate in a mould.

História Lindt

Cestujte späť v čase a zažite bohatú históriu čokolády Lindt. Od počiatku revolučného vynálezu až po tú najjemnejšiu čokoládu, ktorú stále predávame. Objavte, ako to celé vzniklo.

Zistiť viac

Cesta od kakaových bôbov k čokoládovým tabuľkám

Pýšime sa tým, čo robíme. To znamená, že sme jeden z mála výrobcov, ktorí vyrábajú čokoládu od bôbov po tabuľky. To nám dáva možnosť kontroly každého kroku v procese pre garanciu, že dostávate tú najjemnejšiu prémiovú čokoládu, a to vždy.

ZISTIŤ vIAC
Cocoa farmers holding a basket of cocoa pods over their heads.

Stretnite sa s Majstrami čokolády Lindt

So základňami po celom svete, rodina Lindt je globálnou komunitou so spoločnou vášňou k čokoláde. Každý z Majstrov čokolády vnáša do tejto komunity unikátny pohľad, chuťové poháriky a kulinárske skúsenosti. Vytvára tak neočakávané výrobky a vzrušujúcu spoluprácu.

Woman enjoying a moment of bliss with Lindor.

Tajomstvo čistého blaha

Pevná vrstva jemnej čokolády. Krémová a rozplývajúca sa náplň. Nie je ťažké pochopiť, prečo je Lindor jedným z našich najmilovanejších produktov na celom svete. Zistite od samotných Majstrov čokolády Lindt, čo robí pralinky LINDOR takými neodolateľne jemnými.

Zistiť viac

Dokonalé párovanie

Na prehĺbenie pôžitku a komplexnosti chuti si vychutnajte naše horké čokolády so starostlivo zvolenou kávou, čajom či vínom. Obľúbte si nami veľmi milovanú Lindt Excellence intenzívny pomaranč s bolívijským macchiatom. Vyskúšajte ďalšie kombinácie odporúčané Majstrami Lindt na umocnenie perfektných chutí.

Prezrieť
A stack of Lindt Chocolate paired with a bottle of red wine.

Upečte si s námi

Inspirujte se naším čokoládovým sortimentem a vyzkoušejte jedny z našich nejoblíbenějších receptů. Pečte jako naši Mistři čokolády a následně si vychutnejte vaše pochoutky!

Poznejte Rogera

Roger Federer je velmi uznávaný po celém světě. Nejen pro jeho sportovní úspěchy, ale pro jeho přátelskou a milou osobnost, která mu zaručila davy věrných fanoušků.