Vstúpte do sveta Lindt

Spoznajte rozdiely, ktoré odlišujú čokoládu Lindt od tých ostatných. Odhaľte, čo tvorí perfektnú kombináciu vášne, umenia a odbornosti.

Lindt Master Chocolatier smoothing out chocolate in a mould.

História Lindt

Cestujte späť v čase a zažite bohatú históriu čokolády Lindt. Od počiatku revolučného vynálezu až po tú najjemnejšiu čokoládu, ktorú stále predávame. Objavte, ako to celé vzniklo.

Zistiť viac

Cesta od kakaových bôbov k čokoládovým tabuľkám

Pýšime sa tým, čo robíme. To znamená, že sme jeden z mála výrobcov, ktorí vyrábajú čokoládu od bôbov po tabuľky. To nám dáva možnosť kontroly každého kroku v procese pre garanciu, že dostávate tú najjemnejšiu prémiovú čokoládu, a to vždy.

ZISTIŤ vIAC
Cocoa farmers holding a basket of cocoa pods over their heads.

Stretnite sa s Majstrami čokolády Lindt

So základňami po celom svete, rodina Lindt je globálnou komunitou so spoločnou vášňou k čokoláde. Každý z Majstrov čokolády vnáša do tejto komunity unikátny pohľad, chuťové poháriky a kulinárske skúsenosti. Vytvára tak neočakávané výrobky a vzrušujúcu spoluprácu.

Woman enjoying a moment of bliss with Lindor.

Tajomstvo čistého blaha

Pevná vrstva jemnej čokolády. Krémová a rozplývajúca sa náplň. Nie je ťažké pochopiť, prečo je Lindor jedným z našich najmilovanejších produktov na celom svete. Zistite od samotných Majstrov čokolády Lindt, čo robí pralinky LINDOR takými neodolateľne jemnými.

Zistiť viac

Dokonalé párovanie

Na prehĺbenie pôžitku a komplexnosti chuti si vychutnajte naše horké čokolády so starostlivo zvolenou kávou, čajom či vínom. Obľúbte si nami veľmi milovanú Lindt Excellence intenzívny pomaranč s bolívijským macchiatom. Vyskúšajte ďalšie kombinácie odporúčané Majstrami Lindt na umocnenie perfektných chutí.

Prezrieť
A stack of Lindt Chocolate paired with a bottle of red wine.

Upečte si s námi

Inspirujte se naším čokoládovým sortimentem a vyzkoušejte jedny z našich nejoblíbenějších receptů. Pečte jako naši Mistři čokolády a následně si vychutnejte vaše pochoutky!

Poznejte Rogera

Roger Federer je velmi uznávaný po celém světě. Nejen pro jeho sportovní úspěchy, ale pro jeho přátelskou a milou osobnost, která mu zaručila davy věrných fanoušků.