Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spojenie stvorené v raji

Sú tu milovníci čokolády, ale tiež odborní znalci. Pre tých z vás, ktorí máte vycibrenejšie chuťové poháriky a hľadáte intenzívnejší zážitok, sme si pripravili možnosti delikátneho párovania našej čokolády.

Či už máte chuť na aromatizovanú kávu, upokojujúcu šálku čaju, alebo výrazné červené víno, pripravili sme pre vás možnosti párovania čokolády, ktoré pozdvihnú to najlepšie z našich známych čokoládových tabuliek.

Lindt Excellence Chili with a cup of coffee.

Káva a čokoláda

Dva z najväčších prírodných stimulantov, spojenie kávy a čokolády vytvorí nenapodobiteľný chuťový pôžitok, ktorý prebudí všetky zmysly. Máme pre vás tabuľky vhodné na párovanie s rôznymi druhmi kávy od najsilnejšieho espressa po mliečne latte.

Objaviť

Víno a čokoláda

Ako inak obohatiť kvalitnú degustáciu vína než s diamantom čokolády v kombinácii s pohárom vášho najobľúbenejšieho vína, či už červeného, alebo bieleho? Naša čokoláda podporí všetky bohaté vínne momenty a odhalí tak nepredvídateľné chute.

Objaviť
Lindt Excellence with a glass of wine.

Čaj a čokoláda

Existuje iba niekoľko väčších slastí, ako je vychutnávanie si šálky čaju. Pri príprave vašej obľúbenej čajovej zmesi si zvoľte Vašu najobľúbenejšiu čokoládu od Lindt a zažite vzájomné prepojenie týchto chutí. Tento sladký pôžitok tak premeníte na ešte sladší.

Beer and chocolate

Is there anything more refreshing than an ice-cold beer? What if the richness of cocoa cut through the bitterness of the beer to give you an all-round taste sensation? Pure perfection. Browse our article on what chocolate to pair with your ales, stouts and lagers.

Whiskey and chocolate

Warm and spicy; there is something exceptionally comforting about a glass of aged whiskey in front of roaring fire in the depths of winter. This little indulgence is made all the more special when accompanied by the sweet taste of chocolate.