Čokoládvý Zlatý medvedík TEDDY

Zlatí medvedíci TEDDIES sú perfektnou vianočnou pochúťkou pre túto sezónu. Tieto rozkošné postavičky medveďov z lahodnej čokolády Lindt sú vianočným potešením, ktoré si každý zamiluje. Zlatý medvedík TEDDY od Lindt je k dispozícii v rade veľkostí a variácií, takže si môžete nájsť vianočný darček pre každého.

TEDDY rodinka
-25%

Medvedík Lindt TEDDY je dlho očakávaným hosťom pri vianočnom stole

Medvedíky Lindt TEDDY sú úhľadne zabalené medvedíky vyrobené z najjemnejšej švajčiarskej čokolády. Vďaka svojmu sympatickému tvaru a jedinečnej chuti potešia deti.

6 položiek

na stránku

6 výsledky

Sladké medvedíky Lindt TEDDY

Medvedíky Lindt TEDDY sú vyrobené z najlepšej švajčiarskej čokolády, a ich tvar vždy poteší detské očká. Je to vynikajúci vianočný darček pre deti, ale aj na iné príležitosti. K dispozícii sú rôzne sady s obľúbeným medvedíkom Lindt TEDDY -koľko sa vám páči pre potešenie a radosť najmenších

Prečo sú čokoládové medvedíky Lindt TEDDY skvelým darčekom pre deti? Vysokokvalitná čokoláda Lindt, roztomilý medvedík v pozlátke so srdiečkom na stužke, chutné a veľmi estetické sady, starostlivo vybrané zloženie.

Čokoládový medvedík Lindt TEDDY

Čokoládový medvedík Lindt TEDDY je jedným z najznámejších sladkých darčekov, ktoré môžete dať svojmu drobcovi. Klasické balenie v pozlátke so srdiečkom na stužke už na prvý pohľad láka. Len okamih delí vašu ratolesť od sladkého dobrodružstva, na ktoré už dlho čaká. Doprajte svojmu dieťaťu čokoládové potešenie.

Roztomilé sady s medvedíkom Lindt TEDDY

Čo tak veľký medvedík Lindt TEDDY s rôznymi príchuťami, alebo by ste chceli radšej sadu s pralinkami? Vianočná sada je skvelým darčekom pre najmenších, ktorá v okamihu vyčarí na tvári vášho drobca úprimný úsmev. Roztomilé vianočné darčeky Medvedík Lindt TEDDY sú pre deti k dispozícii v rozmanitých súpravách, veľkostiach a aj chutiach.

Najkvalitnejšie suroviny

Jedinečný medvedík Lindt TEDDY, rovnako ako ostatné sladké darčeky, bol pripravený podľa najvyšších štandardov spoločnosti. Všetky ingrediencie sú starostlivo vyberané a recepty sú prísne strážené a dodržiavané. Netreba zabúdať ani na farebné, lesklé balenie, vďaka ktorému bude vianočný darček pre ratolesti alebo na akúkoľvek inú príležitosť vyzerať lákavo už na prvý pohľad.