Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoládvý Zlatý medvedík TEDDY

Zlatí medvedíci TEDDIES sú perfektnou vianočnou pochúťkou pre túto sezónu. Tieto rozkošné postavičky medveďov z lahodnej čokolády Lindt sú vianočným potešením, ktoré si každý zamiluje. Zlatý medvedík TEDDY od Lindt je k dispozícii v rade veľkostí a variácií, takže si môžete nájsť vianočný darček pre každého.

TEDDY rodinka
-25%

Medvedík Lindt TEDDY je dlho očakávaným hosťom pri vianočnom stole

Medvedíky Lindt TEDDY sú úhľadne zabalené medvedíky vyrobené z najjemnejšej švajčiarskej čokolády. Vďaka svojmu sympatickému tvaru a jedinečnej chuti potešia deti.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.

Sladké medvedíky Lindt TEDDY

Medvedíky Lindt TEDDY sú vyrobené z najlepšej švajčiarskej čokolády, a ich tvar vždy poteší detské očká. Je to vynikajúci vianočný darček pre deti, ale aj na iné príležitosti. K dispozícii sú rôzne sady s obľúbeným medvedíkom Lindt TEDDY -koľko sa vám páči pre potešenie a radosť najmenších

Prečo sú čokoládové medvedíky Lindt TEDDY skvelým darčekom pre deti? Vysokokvalitná čokoláda Lindt, roztomilý medvedík v pozlátke so srdiečkom na stužke, chutné a veľmi estetické sady, starostlivo vybrané zloženie.

Čokoládový medvedík Lindt TEDDY

Čokoládový medvedík Lindt TEDDY je jedným z najznámejších sladkých darčekov, ktoré môžete dať svojmu drobcovi. Klasické balenie v pozlátke so srdiečkom na stužke už na prvý pohľad láka. Len okamih delí vašu ratolesť od sladkého dobrodružstva, na ktoré už dlho čaká. Doprajte svojmu dieťaťu čokoládové potešenie.

Roztomilé sady s medvedíkom Lindt TEDDY

Čo tak veľký medvedík Lindt TEDDY s rôznymi príchuťami, alebo by ste chceli radšej sadu s pralinkami? Vianočná sada je skvelým darčekom pre najmenších, ktorá v okamihu vyčarí na tvári vášho drobca úprimný úsmev. Roztomilé vianočné darčeky Medvedík Lindt TEDDY sú pre deti k dispozícii v rozmanitých súpravách, veľkostiach a aj chutiach.

Najkvalitnejšie suroviny

Jedinečný medvedík Lindt TEDDY, rovnako ako ostatné sladké darčeky, bol pripravený podľa najvyšších štandardov spoločnosti. Všetky ingrediencie sú starostlivo vyberané a recepty sú prísne strážené a dodržiavané. Netreba zabúdať ani na farebné, lesklé balenie, vďaka ktorému bude vianočný darček pre ratolesti alebo na akúkoľvek inú príležitosť vyzerať lákavo už na prvý pohľad.