Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nové vianočné produkty budú k dispozícii v:

Vianočná ponuka

- zľava až 70 %

POSLEDNÁ VÝZVA

-30% z vianočnej čokolády*
KÓD: XMAS30
*Akcia sa vzťahuje na všetky výrobky označené XMAS30 a nekombinuje sa s inými zľavami.

Vianočná čokoláda a darčeky

Pripravte sa na výzdobu domova a užívajte si sviatočnú náladu! Začnite odpočítavanie do Štedrého dňa s čokoládovým adventným kalendárom a nájdite inšpiráciu pre nápady na vianočné darčeky.

Vianočná čokoláda a darčeky

Pripravte sa na výzdobu domova a užívajte si sviatočnú náladu! Začnite odpočítavanie do Štedrého dňa s čokoládovým adventným kalendárom a nájdite inšpiráciu pre nápady na vianočné darčeky.

Vianočné čokolády od spoločnosti

Výnimočná ponuka vianočných sladkostí od spoločnosti Lindt obsahuje množstvo rôznych balení chutných čokolád, ktoré Vám spríjemnia vianočné obdobie.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.

Sledujte @LindtCZ_SK na Instagramu

Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY

Vianočné čokolády - sladké prekvapenie v tomto čarovnom čase

Darčekové súpravy, adventné kalendáre alebo atraktívne čokoládové figúrky určite spestria vianočné darčeky. Lahodná chuť čokolády Lindt, ktorú oceňujú už celé generácie, prinesie obdarovaným počas tohto výnimočného vianočného obdobia veľkú radosť.

Prečo sú vianočné čokolády Lindt také výnimočné? Jedinečné formy a balenia čokoládových figúrok v rôznych podobách, nápadité darčekové sady obsahujúce rôzne sladkosti, široký výber rôznych adventných kalendárov, ktoré sú naplnené lahodnými čokoládovými prekvapeniami, elegantné a atraktívne darčekové krabice.

Sladké odpočítavanie

Adventné kalendáre sú obľúbené už roky a spríjemňujú očakávanie sviatočného obdobia. Medzi sviatočnou ponukou od spoločnosti Lindt nájdete množstvo veľkostí a vzorov kalendárov obsahujúcich pralinky a figúrky, ktoré sú vytvorené z lahodnej čokolády plnenej rôznymi náplňami. Doprajte si sladkú radosť každý deň až do Štedrého dňa!

Darčekové súpravy ako ideálny darček

Vianočný sortiment Lindt zahŕňa darčekové súpravy, ktoré sú priamo pripravené pre Vašich blízkych. Rôzne druhy čokolád zabalených v estetických škatuľkách sú luxusným darčekom, vďaka ktorému sa obdarovaný určite bude cítiť výnimočne. Darčekové plechovky v rôznych tvaroch, plátené vrecká alebo ozdoby sú príkladom originálneho balenia, ktoré skvelo pripomína vianočnú atmosféru, a ich obsah je ozajstnou lahôdkou pre chuťové bunky.

Roztomilé vianočné figúrky

Čokoládoví medvedíci, Mikulášovia a snehuliaci, to sú typické postavičky spojené s vianočným obdobím. Ak ich pridáte k darčeku, získa ešte roztomilejší vzhľad. Pozrite si širokú ponuku rôznych tvarov originálne zabalených čokoládových figúrok Lindt a Váš vianočný darček bude ešte krajším.