Nové vianočné produkty budú k dispozícii v:

Vianočná ponuka

- zľava 20 %

Vianočná čokoláda a darčeky

Pripravte sa na výzdobu domova a užívajte si sviatočnú náladu! Začnite odpočítavanie do Štedrého dňa s čokoládovým adventným kalendárom a nájdite inšpiráciu pre nápady na vianočné darčeky.

Vianočná čokoláda a darčeky

Pripravte sa na výzdobu domova a užívajte si sviatočnú náladu! Začnite odpočítavanie do Štedrého dňa s čokoládovým adventným kalendárom a nájdite inšpiráciu pre nápady na vianočné darčeky.

Vianočné čokolády od spoločnosti

Výnimočná ponuka vianočných sladkostí od spoločnosti Lindt obsahuje množstvo rôznych balení chutných čokolád, ktoré Vám spríjemnia vianočné obdobie.

26 položiek

na stránku

26 výsledky

 1. LINDOR 2+1 zadarmo


  EXCELLENCE 3+1 zadarmo

  Sladký darček za objednávky nad 25 €!


  Doprava zadarmo pri objednávke od 14.99€

  Deň Čokolády
  -30% na všetky produkty
  KÓD: ILove-Chocolate
  Zľavu nieje možné kombinovať ostatnými promo akciami

  Tabuľkové čokolády - 30 %

Sledujte @LindtCZ_SK na Instagramu

Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY
Lindt TEDDY

Vianočné čokolády - sladké prekvapenie v tomto čarovnom čase

Darčekové súpravy, adventné kalendáre alebo atraktívne čokoládové figúrky určite spestria vianočné darčeky. Lahodná chuť čokolády Lindt, ktorú oceňujú už celé generácie, prinesie obdarovaným počas tohto výnimočného vianočného obdobia veľkú radosť.

Prečo sú vianočné čokolády Lindt také výnimočné? Jedinečné formy a balenia čokoládových figúrok v rôznych podobách, nápadité darčekové sady obsahujúce rôzne sladkosti, široký výber rôznych adventných kalendárov, ktoré sú naplnené lahodnými čokoládovými prekvapeniami, elegantné a atraktívne darčekové krabice.

Sladké odpočítavanie

Adventné kalendáre sú obľúbené už roky a spríjemňujú očakávanie sviatočného obdobia. Medzi sviatočnou ponukou od spoločnosti Lindt nájdete množstvo veľkostí a vzorov kalendárov obsahujúcich pralinky a figúrky, ktoré sú vytvorené z lahodnej čokolády plnenej rôznymi náplňami. Doprajte si sladkú radosť každý deň až do Štedrého dňa!

Darčekové súpravy ako ideálny darček

Vianočný sortiment Lindt zahŕňa darčekové súpravy, ktoré sú priamo pripravené pre Vašich blízkych. Rôzne druhy čokolád zabalených v estetických škatuľkách sú luxusným darčekom, vďaka ktorému sa obdarovaný určite bude cítiť výnimočne. Darčekové plechovky v rôznych tvaroch, plátené vrecká alebo ozdoby sú príkladom originálneho balenia, ktoré skvelo pripomína vianočnú atmosféru, a ich obsah je ozajstnou lahôdkou pre chuťové bunky.

Roztomilé vianočné figúrky

Čokoládoví medvedíci, Mikulášovia a snehuliaci, to sú typické postavičky spojené s vianočným obdobím. Ak ich pridáte k darčeku, získa ešte roztomilejší vzhľad. Pozrite si širokú ponuku rôznych tvarov originálne zabalených čokoládových figúrok Lindt a Váš vianočný darček bude ešte krajším.