Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sladký Deň matiek!

Sladký Deň matiek!

Sladký Deň matiek!
LINDOR 200g a 337g -25%

Čokoládové darčeky ku dňu matiek

Darujte najlepším mamám sladké prekvapenie od spoločnosti Lindt - jedinečné darčekové sady, zamatové pralinky LINDOR a lahodné bonboniéry urobia Deň matiek výnimočným.

49 položiek

na stránku

49 výsledky

Veľa čokolády na Deň matiek

Pralinky LINDOR, ktoré sa rozplývajú v ústach, alebo čokoládové bonboniéry, dokonale prepracované v každom detaile - oboje sú dokonalým darčekom ku Dňu matiek. Existuje sladší spôsob, ako povedať "Milujem ťa", ako darovať krabičku obľúbených praliniek LINDOR alebo sadu praliniek PICK & MIX podľa hmotnosti? Hodvábna čokoláda Lindt určite prinesie veľa radosti a nádherných chvíľ potešenia.

Darčekové sady plné čokolády pre mamu

Ak uvažujete o prekvapení pre svoju mamu s rôznymi druhmi čokolády - mliečnou, bielou, tmavou a plnenou, zvážte objednávku hotových darčekových súprav zabalených v krásnom balení a previazaných ozdobnou stuhou. Nájdete v nich naše čokoládové bestsellery, ktoré vašej mame určite urobia radosť - pralinky LINDOR, tabuľky LES GRANDES, EXCELLENCE alebo CREATION či dokonca zamatovú čokoládovú nátierku plnú lieskových orieškov. Takto si vaša mama vychutná nielen klasickú čokoládu, ale môže objaviť aj úplne nové chute.

Darček priamo od srdca - sladké bonboniéry

Elegantný a jedinečný vnútrajšok - pralinky Lindt lákajú nielen svojím dômyselným spracovaním, chuťou najlepšej švajčiarskej čokolády a rafinovanými receptúrami, ale potešia aj oči klasickým obalom. Pozrite sa, ktorá bonboniéra sa bude vašej mame páčiť najviac - klasická švajčiarska SWISS PREMIUM LUXURY SELECTION, najprepracovanejšia HOCHFEIN alebo snáď nové balenie praliniek Lindt Classic? Určite sa každá z nich bude hodiť ako sladký darček ku Dňu matiek. Nečakajte a objednajte si najlepšiu čokoládu Lindt ešte dnes s doručením priamo k dverám vašej mamy.