Akcia končí za: 

FESTIVAL30

PICK & MIX

Nedokážete sa rozhodnúť? Vďaka našej bohatej ponuke príchutí Pick & Mix si s tým viac nemusíte lámať hlavu! Naplňte si škatuľku alebo taštičku príchuťami podľa vlastnej chuti alebo ich podarujte svojim milovaným.

Halloween s Lindt
PICK&MIX

-30%

NOVINKA
LINDOR Cheesecake

Festival chutí LINDOR
Objavte viac ako 25 príchutí LINDOR!

Pralinky PICK & MIX
so zľavou 20%

PICK & MIX

Nedokážete sa rozhodnúť? Vďaka našej bohatej ponuke príchutí Pick & Mix si s tým viac nemusíte lámať hlavu! Naplňte si škatuľku alebo taštičku príchuťami podľa vlastnej chuti alebo ich podarujte svojim milovaným.

PICK&MIX – najlepšie pralinky a čokolády na želanie

Vyberte si vlastnú kompozíciu obľúbených praliniek a čokolád Lindt a vytvorte si jedinečnú sadu na každú príležitosť.

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

18 položiek

na stránku

18 výsledky

 1. LINDOR 2+1 zadarmo


  EXCELLENCE 3+1 zadarmo

  Sladký darček za objednávky nad 25 €!


  Doprava zadarmo pri objednávke od 14.99€

  Deň Čokolády
  -30% na všetky produkty
  KÓD: ILove-Chocolate
  Zľavu nieje možné kombinovať ostatnými promo akciami

  Tabuľkové čokolády - 30 %

PICK&MIX – vytvorte si obľúbenú sadu čokolád a praliniek

Vlastný výber čokolád a praliniek je vašou osobnou vstupenkou na výpravu plnú sladkého potešenia a výnimočnej chuti. Vydáte sa na cestu sami, alebo sa možno podelíte o pôžitok s niekým iným?

Prečo je PICK&MIX vynikajúcou príležitosťou pre každého? Vlastný výber čokolád a praliniek Lindt, rôzne rozmery pripravených súprav, malé a veľké darčekové sady na každú príležitosť.

Vyberte si, čo sa vám páči

Čokolády Lindt sú sladkosti, ktoré sú jedinečné v každom ohľade, určite má každý svoje obľúbené príchute, ktoré si môže vychutnávať takmer neustále. Sladké potešenie PICK&MIX je vyššou úrovňou vášne a oddania výnimočnej chuti Lindt. S PICK&MIX si môžete vybrať čokoládu a pralinky svojich snov - hoci len na chvíľu sa budete cítiť ako jeden z najvýznamnejších ľudí v našej spoločnosti. Čo je však dôležitejšie, takto si môžete vychutnávať tú najlepšiu chuť svojich milovaných praliniek a čokolády ešte dlhšie a ešte viac.

Najlepšie spracovanie a rôzne príchute na výber

Každej pralinke a čokoláde venujeme maximálnu pozornosť, aby vám jej jedinečná chuť zostala čo najdlhšie. PICK&MIX vám ponúka ešte viac možností, ako vyjadriť svoje pocity alebo preferencie. Vyberte si nielen obsah, ale aj hmotnosť a množstvo jednotlivých sladkostí a vytvorte si tak vlastnú kompozíciu. V PICK&MIX môžete využiť aj hotové návrhy na akúkoľvek príležitosť.

PICK&MIX pre vás alebo ako darček

Čo tak romantická ponuka pre dvoch? Alebo hľadáte špeciálnu sadu čokolád s obľúbenými príchuťami vašej milovanej osoby? Dali by ste prednosť výraznej sade čokolády, ktorá vyjadruje viac ako 1 000 slov? Čokolády a pralinky Lindt z radu PICK&MIX ponúkajú nielen fenomenálnu chuť, ale aj veľmi elegantné a vkusné balenie, ktoré z nich robí ideálny tip na darček pre každého. Pozrite si všetky varianty PICK&MIX a prejavte tak vaše nadšenie a náklonnosť tou najsladšou možnou formou.