Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Akcia končí za: 

KÓD: ILove-Chocolate

Lindt SQUARES

-20%

Novinky

Iba pre Teba! Limitovaná letná edícia Lindt. Exkluzívne dostupné v našom internetovom obchode a v našich predajniach Lindt.

Novinky

Iba pre Teba! Limitovaná letná edícia Lindt. Exkluzívne dostupné v našom internetovom obchode a v našich predajniach Lindt.

Pralinka alebo trik?
Oslávte HALLOWEEN s pralinkami LINDOR

Vyskúšajte letnú limitovanú edíciu čokolády ICE a CHOCOLETTI a získajte tretiu zadarmo!

Lindt novinky - nové príchute švajčiarskej čokolády

Novinky od spoločnosti Lindt predstavujú celú paletu chutí, ktoré sa vám určite zídu. Sady pre nadchádzajúce príležitosti a nové kompozície rôznych ingrediencií špeciálne pre vás.

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Počas leta poskytujeme ku každej objednávke chladiace vložky na ochranu čokolády. Chladiaca vložka bude automaticky pridaná do Vašho košíka.

25 položiek

na stránku

25 výsledky


 1. Svadobné dary s venovaním -25%

  Svetový deň praliniek!
  Zľava -30% na všetko!
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami


  PICK & MIX -30%

  Doprava zadarmo od 14,99€
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200g a 337g -25%

Nové produkty v predajni Lindt

Takmer 200-ročná úspešná tradícia je zárukou solídnych základov výroby čokoládových cukroviniek. Čokoláda má viac ako len jedno meno a čokoládové výrobky vás môžu stále prekvapiť a ponúknuť novú nepoznanú chuť pôžitku. Pozrite si nové výrobky v predajni Lindt.

Chcete vedieť aké tajomstvo ukrývajú nové produkty Lindt? Zatiaľ neznáme kombinácie ingrediencií vo výrobkoch Lindt v najvyššej kvalite. Starostlivo pripravené sady na nadchádzajúce sviatky a príležitosti. Možnosť objednávky s doručením priamo na vašu adresu. Dopriať si to, čo si zaslúžite - chvíle potešenia s Lindt.

Nové doposiaľ neznáme chute opierajúce sa o tradíciu

Každá nová príchuť Lindt má svoj význam. Okrem iného, opiera sa o takmer 200-ročnú tradíciu výroby lahodných praliniek a čokolády, o skúsenosti majstrov- čokoládovníkov „Maître Chocolatiers” a skutočnú vášeň pre sladkosti len tej najvyššej kvality. Je to snaha o splnenie gurmánskych očakávaní zákazníkov Lindt a vytvorenie takých zážitkov, ku ktorým sa budú zákazníci vždy radi vracať. Jednoducho také, ktoré vedia vykúzliť spomienky na detstvo, alebo otvoriť novú cestu k nepoznaným chutiam.

Pralinky, bonboniéry a čokoláda špeciálne pre vás

Nové výrobky v predajni Lindt ponúkajú rôznorodosť - rovnako ako slávna švajčiarska čokoláda, ktorá v sebe tají množstvo sladkých, niekedy neznámych chutí. Sladké pralinky s novou náplňou alebo možno bonboniéra pre milovanú osobu? Chcete niekomu vyjadriť vďačnosť, ospravedlniť sa alebo si dopriať sladkú chvíľku? Naše novinky k vám prichádzajú akurát včas!

Na každú príležitosť máme špeciálne súpravy.

V živote každého z nás nie je núdza o príležitosti na oslavu. Či sú to narodeniny, meniny, alebo oslavy významných príležitostí až po tradičné sviatky. Veľkonočný zajačik? Adventný kalendár pre deti? Alebo možno luxusná bonboniéra? V sekcii "Novinky" nájdete sady pripravené na nadchádzajúce príležitosti a slávnosti, aby ste si tieto dni ešte viac užili.