3+1 EXCELLENCE
Kúpte si 3 kvalitné čokolády EXCELLENCE a získajte
jednu zadarmo. 

Objavte Lindt EXCELLENCE

Horká a aromatická. Každá Lindt EXCELLENCE čokoládová tabuľka je stvorená s láskou švajčiarskych Majstrov čokolády Lindt z najjemnejšieho kakaa a ingrediencií najvyššej kvality. S variáciou bohatých chutí, jemnosti a štruktúrovaného, no hodvábneho lesku, nadchnú a inšpirujú naše čokoládové tabuľky všetky zmysly.

Kúpte si 3 čokoládové tyčinky a štvrtú pridajte do nákupného košíka zadarmo

EXCELLENCE - harmónia chuti a najlepšie recepty od spoločnosti Lindt

Rada EXCELLENCE od spoločnosti Lindt predstavuje exkluzívnu chuť tej najjemnejšej čokolády, ktorá sa vám rozplynie v ústach. Doprajte si kúsok neba!

35 položiek

na stránku

35 výsledky

  1. Zľava 20% na darčekové sady k sviatku sv. Valentína

    Tabuľkové čokolády - 30 %

    EXCELLENCE
    Mango & Almond

EXCELLENCE – vyššia forma čokolády

Sada EXCELLENCE bola vypracovaná s maximálnym dôrazom na každý detail. Čokoládoví majstri použili tie najlepšie kakaové bôby a špičkové ingrediencie, aby vám priniesli ešte viac sladkého pôžitku.

Prečo si vybrať produktový rad EXCELLENCE? Pripravený z najlepších surovín, vysoký obsah kakaa, hlbšia chuť a nové vône, bohatý výber príchutí a náplní.

EXCELLENCE – hlboká chuť exkluzívnej čokolády

Ak by sa nejaká čokoláda dala označiť za exkluzívnu, potom by do tejto skupiny určite patril produktový rad čokolád EXCELLENCE. Každý výrobok pripravili naši čokoládoví majstri s maximálnou dávkou vášne a angažovanosti, výsledkom je čokoláda s hlbšou chuťou a vôňou. Dá sa povedať, že rad EXCELLENCE bol vytvorený pre pravých znalcov čokolády, ktorí očakávajú tie najlepšie prísady, pravé kakao a chuť, ktorá zostane v pamäti ešte veľmi, veľmi dlho....

Vyberte si obľúbenú príchuť EXCELLENCE

Vysoké výrobné štandardy radu EXCELLENCE nespôsobili, že by bolo na výber menej čokoládových príchutí. Naopak, prísne požiadavky umožnili zabezpečiť intenzívnejšiu chuť v každom súste. Na výber sú najmä tmavé čokolády s rôznym obsahom kakaa, ale tým to nekončí. Čo tak čokoláda s pomarančom, alebo možno uprednostňujete nezvyčajnú kombináciu medu a mandlí? Znie vám karamel a morská soľ lákavejšie? V sérii EXCELLENCE nájdete aj také nezvyčajné príchute ako pomaranč a mandle, ružový grapefruit a chilli. Vyskúšajte aspoň niekoľko z nich a objavte úplne nové čokoládové potešenie.

Čokoláda ako darček?

Aj keď hľadáte darček s nádychom exkluzivity a unikátnosti, zdanlivo obyčajná tabuľka čokolády Lindt zo série EXCELLENCE splní všetky tieto požiadavky. Nejde len o dôkladný proces prípravy a prekvapivú chuť, ale aj o elegantné balenie, ktoré pripomína špičkové výrobky. EXCELLENCE je viac ako len čokoláda alebo prírodné kakao, EXCELLENCE je luxusná čokoláda pre skutočných znalcov.