Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sladký návrat do školy!
Sladké občerstvenie 2+1

Sladký návrat do školy!
Sladké občerstvenie 2+1

Sladké pochúťky na každú príležitosť

Luxusná a kvalitná čokoláda na akúkoľvek príležitosť! Vychutnajte si ju na cestách alebo kedykoľvek ponúknite svojim priateľom ľahôdky Lindt!

Čokoládové tyčinky Lindt - sladké potešenie

Čokoláda Lindt je to najsladšie potešenie. Každá tabuľka čokolády v sebe skrýva nielen famóznu chuť, ale aj roky trvajúcu vášeň pre sladkosti.

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

19 položiek

na stránku

19 výsledky

 1. Rozlúčte sa so školou s pralinkami Lindt -25%


  -30% Mesiac pečenia s Lindt

  SLADKÝ VÍKEND!
  Zľava 30% na všetko!
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami


  Sladký darček - srdce LINDOR 50 g za 1 cent!
  Pre všetky objednávky nad 49 €


  Lindt SWISS PREMIUM
  druhá -50%


  Darčekové balíčky -20%

Tradícia v najsladšej podobe: čokoládové tyčinky Lindt

Tabuľky čokolády Lindt sú ucelenou verziou vynikajúcej čokolády, ktorá už takmer dve storočia lahodí vašim chuťovým pohárikom. Vezmite si so sebou tyčinku Lindt, kamkoľvek pôjdete.

Prečo je čokoládová tyčinka Lindt taká nezvyčajná? História výroby čokolády od roku 1845, pohodlná na jedenie, bohatstvo chutí a náplní na dosah ruky, vkusné a elegantné balenie.

Takmer 200 rokov histórie čokolády Lindt

Prvá čokoláda Lindt bola vytvorená takmer pred 200 rokmi - stojí za to pripomenúť si to pri každom súste čokoládových tyčiniek Lindt, ktoré svojou jedinečnou chuťou okúzľujú celý svet. Vďaka tyčinke Lindt zistíte, že aj malý kúsok čokolády môže byť veľkým potešením - bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Tyčinku Lindt si môžete vziať kamkoľvek so sebou. V priebehu niekoľkých okamihov sa prenesiete do ríše sladkého pôžitku a doprajete si toto skvelé vychutnávanie. Lindt čokoláda môže byť s vami doma, ale nielen tam- vezmite si ju do práce, na univerzitu, na dovolenku... Jednoducho kamkoľvek chcete.

Čokoládové tyčinky Lindt - sladká chvíľa potešenia

Niekedy stačí tak málo, aby ste sa cítili lepšie. Aby ste si zlepšili aj ten najhorší deň, vyčarili úsmev na zachmúrenej tvári, zlepšili si náladu alebo urobili radosť niekomu blízkemu. Skvelým spôsobom, ako si v zamračený deň dopriať trochu slnka, sú čokoládové tyčinky Lindt - na to postačí jeden kúsok. Čokoládová tyčinka Lindt je tiež ideálnym nápadom na malý darček - vhodným spôsobom, ako vyjadriť vďačnosť gestom alebo aj dodatočným sladkým slovom.

Čokoládové tyčinky, ktoré sú iné ako všetky ostatné

V čokoládových tyčinkách sa môže skrývať skutočné bohatstvo chutí, od klasických, ako sú mliečna alebo horká čokoláda, až po úplne nové a nepoznané kombinácie, ktoré sa oplatí ochutnať práve teraz. Čo tak Lindt tyčinka s lieskovými orieškami alebo marcipánom? Alebo by ste radšej tyčinku so slaným karamelom? Za pozornosť stojí aj jedinečný čokoládový krém Lindt, s ktorým sa váš deň začne oveľa príjemnejšie.