Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Stvorené k dokonalosti

Objavte čokoládové majstrovské diela, elegantné pralinky Lindt, starostlivo vyrobené našimi Master Chocolatiers. Od luxusných praliniek HOCHFEIN a SWISS LUXURY SELECTION až po okúzľujúce MINI PRALINKY. Určite nájdete perfektný darček, ktorým potešíte niekoho výnimočného.

Lindt pralinky

-25%

Pralinky -30%

Vianočné pralinky

Objavte čokoládové majstrovské diela, elegantné pralinky Lindt, starostlivo vyrobené našimi Master Chocolatiers. Od luxusných praliniek HOCHFEIN a SWISS LUXURY SELECTION až po okúzľujúce MINI PRALINKY. Určite nájdete perfektný darček, ktorým potešíte niekoho výnimočného.

Pralinky - klasická chuť čokolády

Pralinky predstavujú vyššiu úroveň chuťového zážitku - každá čokoláda je individuálnym príbehom sladkosti, ktorý máte na dosah ruky.

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Počas leta poskytujeme ku každej objednávke chladiace vložky na ochranu čokolády. Chladiaca vložka bude automaticky pridaná do Vašho košíka.

Predpokladaný čas dodania výrobkov s personalizovanou stuhou je 7-10 pracovných dní. 

Stvorené k dokonalosti

Stvorené s remeselnou starostlivosťou k dokonalosti, každá z našich praliniek je umeleckým dielom. Jemné vo svojich tvaroch a intenzívne v chuti, len tak sú tieto pralinky perfektným darčekom, zdieľaným potešením alebo lahodným zakončením večere.

Detail praliniek

Odľahčená a zábavná podoba klasických prémiových praliniek, to sú Lindt Minipralinky vhodné na podelenie sa s priateľmi. Užite si ich s pohárom vína či ako dezert po lahodnej rodinnej večeri.

Na detaile záleží

Majstri čokolády Lindt vytvárajú každú pralinku ako umelecké dielo s remeselnou zručnosťou a precíznosťou. Vášeň k dokonalosti je to, čo nás odlišuje od ostatných.  

Close up of a Lindt chocolate praline with a chocolate pearl on top.
Spôsob Majstrov čokolády

Čo robí pralinky Lindt takými jedinečnými?

Za každou pralinkou Lindor stojí odbornosť a umenie vycibrené za roky skúseností. Slasť pre oči aj chuťové poháriky. Pralinky Lindor sú skutočným umeleckým dielom, ktoré si môžete vychutnať.

Zistiť viac
Nápady na darčeky

Perfektné pre zdieľanie

Dostupné v rôznych veľkostiach, naše darčekové balenia praliniek Lindt sú lákavo naaranžované, nádherne zabalené a každý si ich môže perzonalizovať k ešte viac špeciálnym príležitostiam.

Zistiť viac
Friends sharing an open box of Lindt Swiss Luxury pralines.

28 položiek

na stránku

28 výsledky

 1. LINDOR 3+1 zadarmo

  Kúpte viac za menej -30%

  Svetový deň praliniek!
  Zľava -30% na všetko!
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami

  Sladké darčeky pre mamu -20%

  GOLD BUNNY rodina -35%


  Doprava zadarmo pri objednávke od 14.99€

Pralinky

Pralinky sú klasické čokoládové bonbóny v ikonickej podobe, ktoré sú už roky bezkonkurenčným vzorom chuti. Každé sústo je nespútaným momentom potešenia, o ktorý sa až žiada podeliť s blízkymi.

Čím vynikajú čokoládové bonboniéry Lindt ? Klasické a dobre známe chute, fantastické spracovanie s vysokokvalitnými prísadami, štýlové a elegantné balenie, skvelý nápad na darček pre milovanú osobu.

Pralinky - najkrajšia história sladkostí

Dnes sú pralinky už kultovým výrobkom, ale táto sladká história sa začala písať už v roku 1949, keď Maitre Chocolatiers dostali za úlohu opäť očariť svojich zákazníkov čokoládou. Po dlhej a náročnej práci vznikla úplne nová receptúra na neuveriteľne hebkú čokoládu, ktorej chuť sa nie nadarmo prirovnáva k zlatu. Samotné pralinky, známe v dnešnom okrúhlom tvare, vznikli presne o dve desaťročia neskôr - vtedy bolo možné tieto čokoládové bonbóny formovať a plniť lahodnou náplňou. Pralinky mali premiéru na Vianoce, preto sa dodnes spájajú so sviatočným obdobím.

Chute, ktoré si vás podmania bez konca

Pralinky sú exkluzívne čokoládové bonbóny vyrobené podľa originálnej receptúry a z tých najlepších surovín. Niektoré z týchto príchutí si v priebehu rokov získali veľkú obľubu. Do popredia sa dostávajú tri hlavné varianty, a to pralinky s mliečnou čokoládou, pralinky s horkou čokoládou a pralinky s bielou čokoládou. Okrem toho si môžete vybrať aj z fantastických karamelových, kokosových alebo lieskovoorieškových praliniek. Samozrejme, k dispozícii sú aj rôzne sady, vďaka ktorým si môžete dopriať radosť z ochutnávky praliniek v mnohých príchutiach.

Pralinky - lahôdka v darčekovej forme

Pralinky sú balené mimoriadne elegantným a vkusným spôsobom, čo z nich ako celku robí ideálny darček pre rôzne príležitosti. Či už ako prejav náklonnosti k milovanej osobe, alebo ako prejav vďaky. Takýto sladký darček môže byť veľmi zmysluplný a umožní vám prejaviť svoje emócie jedinečným spôsobom. A ak máte chuť na naozaj sladkú maškrtu, môžete si vybrať sadu praliniek s hmotnosťou až 1 kg.