Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoláda na varenie a pečenie

Čokoláda Lindt sa vyrába s použitím tých najlepších ingrediencií – výsledkom je bezkonkurenčná kvalita. Vytvorte si čaro vo svojom vlastnom dome pomocou našej rady čokolády na pečenie.

Lindt PATISSERIE
a čokoládové nátierky
-30%

Čokoláda na varenie a pečenie
-20%

Týždeň pečenia
s Lindt PATISSERIE
-30%

Výnimočné dezerty a cukrovinky vďaka zamatovej čokoláde Lindt

Čokoláda Lindt dodáva dezertom a cukrovinkám úžasnú vôňu a chuť. Pozrite si rozsiahly výber cukroviniek a sušienok od spoločnosti Lindt

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

16 položiek

na stránku

16 výsledky

 1. Veľkonočný výpredaj -60%

  JARNÝ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
  -30% zľava na všetko!
  Kód: ILove-Chocolate
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami

  GOLD BUNNY rodina -35%

  LINDOR 2+1 zadarmo


  Doprava zadarmo pri objednávke od 14.99€

Dezerty a koláče Lindt

Čo tak používať originálnu švajčiarsku čokoládu do dezertov a pečených dobrôt? Efekt by musel byť úchvatný... A presne taký je - preto sme pre vás vytvorili dezerty a cukrárenské pečivo, ktoré si môžete pripraviť sami s použitím čokolády Lindt. Alebo máte chuť na horúcu čokoládu? Výber produktov a príchutí je skutočne bohatý...

Prečo by ste mali vyskúšať dezerty a zákusky Lindt? Jednoduchá a rýchla príprava, vysoko kvalitné suroviny, pravá švajčiarska čokoláda Lindt, jedinečnú chuť, ktorá vám zostane na dlho.

Vynikajúce dezerty a zákusky Lindt

Dezerty a zákusky od spoločnosti Lindt sú úplne jedinečné práve vďaka použitiu originálnej švajčiarskej čokolády. Recept je už roky prísne strážený, takže túto vynikajúcu chuť poznajú celé generácie. Výnimočnú vôňu čokolády Lindt si môžete vychutnať už po príprave rôznych koláčov a sušienok, ktorá nie je náročná ani zdĺhavá. Nezostáva nám nič iné, len vyskúšať aspoň niekoľko z nich.

Pečivo na všetky príležitosti

Cukrárenské výrobky a dezerty Lindt sú skvelým nápadom v mnohých situáciách. Nezostáva veľa času do príchodu vašich priateľov? Lahodné cukrovinky Lindt pripravíte za pár sekúnd. Nemáte žiadne pečivo na vianočné stretnutie? Čokoládový koláč je len jedným z mnohých návrhov, alebo možno dávate prednosť pudingu? So spoločnosťou Lindt ste len kúsok od toho, aby ste na stôl naservírovali voňavé koláčiky, ktoré potešia celú rodinu a hostí.

Nič sa nevyrovná šálke horúcej čokolády

Medzi sladkosťami Lindt nesmiete zabudnúť na horúcu čokoládu. Je to nápoj, ktorý vám zlepší náladu aj v tých najhorších dňoch. Skvelý spôsob, ako stráviť popoludnie s blízkymi priateľmi a ochutnať jedinečný nápoj. Alebo máte radšej kakao? Pozrite si dostupné produkty a nájdite si svoje obľúbené príchute od spoločnosti Lindt.