Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Iba v Lindt obchode

Jedinečné produkty dostupné iba v našom internetovom obchode. Vyskúšajte nové príchute!

Iba v Lindt obchode

Jedinečné produkty dostupné iba v našom internetovom obchode. Vyskúšajte nové príchute!

Čokolády a pralinky online z najkvalitnejších surovín

Pralinky a čokolády najvyššej kvality sú najlepším chuťovým zážitkom pri každom súste. Pozrite si náš celý online sortiment exkluzívnych čokolád

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

22 položiek

na stránku

22 výsledky


 1. Tabuľkové čokolády 3+1 zadarmo

  JARNÝ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
  -30% zľava na všetko!
  Kód: ILove-Chocolate
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami

  Doprava zadarmo od 14,99€
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200g a 337g -25%

Exkluzívna čokoláda Lindt

Spoločnosť Lindt existuje už takmer 200 rokov a všetky naše výrobky sú vyvinuté podľa tradičných receptúr a z vynikajúcich surovín. Niektoré z našich čokolád a praliniek sú však na ešte kvalitnejšej úrovni a poskytujú Vám neopakovateľné chuťové zážitky - a práve tie by sa dali nazvať exkluzívnymi čokoládami.

Prečo si vybrať exkluzívnu čokoládu? Najlepší chuťový zážitok pri každom súste, nádherné balenie na akékoľvek príležitosti, výnimočný darček pre milovanú osobu, tradičné alebo veľmi originálne spojenia jednotlivých ingrediencií.

Exkluzívne čokolády Lindt

Jedinečná chuť čokolády Lindt je niečím, čo sa rozhodne oplatí vyskúšať. Hoci všetky výrobky Lindt zo Švajčiarska sú vyrobené zo starostlivo vybraných surovín, čokolády Exclusive si zaslúžia osobitnú zmienku. Jemná mliečna čokoláda alebo iné druhy čokolády sa rozplývajú v ústach a zaručujú vynikajúci zážitok pre Vaše chuťové poháriky.

Obdarujte sa kúskom luxusného potešenia

Čokoláda sa už roky považuje za vhodný darček pre milovanú osobu, ale s exkluzívnymi čokoládami a pralinkami Lindt môže tento typ darčeka nadobudnúť úplne nový výraz. Elegantný, estetický obal vyvoláva pozitívne myšlienky už pri prvom pohľade, pričom každé ďalšie sústo je čoraz lahodnejšie a ťažko mu je odolať. Každý kúsok čokolády alebo pralinky je jedinečnou cestou do krajiny chutí, ktorú si obľúbite. Alebo máte chuť na výnimočnú čokoládu na pitie?

Starostlivý výber ingrediencií

Aké je tajomstvo exkluzívnych čokolád a praliniek Lindt? Nie je to žiadne tajomstvo - starostlivý výber najkvalitnejších surovín, originálne a osvedčené recepty a nadšenie našich maîtres Chocolatiers sú hotovým receptom na úspech. Preskúmajte všetky výrobky dostupné len v online obchode a doprajte si jedinečnú chuť najlepšej švajčiarskej čokolády.