Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoládové krémy

Objavte našu dokonale jemnú čokoládovú nátierku s lieskovými orieškami a z horkej čokolády. Je vyrobená z tých najlepších ingrediencií, ktoré poskytujú plné čokoládové aroma. Sú perfektné na pečenie alebo len tak na maškrtenie.

Čokoládové nátierky Lindt

- 20 %

Najlepšie čokoládové krémy - pre radosť z chuti

Prvotriedny čokoládový krém Lindt je dokonalým nápadom na raňajky, desiatu, večeru či dezert.. Urobte si radosť!.... Potenciál možností špeciálne pre vás! Špeciálne pre vás je tento potenciál možností!

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

4 položiek

na stránku

4 výsledky

Čokoládové krémy Lindt

Nie je tajomstvom, že najlepšia čokoláda Lindt môže mať mnoho podôb. Okrem tradičných čokoládových tyčiniek alebo praliniek sa vrele odporúčajú čokoládové krémy Lindt. Vďaka starostlivému výberu ingrediencií a dokonalej receptúre majú čokoládové krémy Lindt jedinečnú chuť, ktorej sa nedá odolať.

Čím sa líšia čokoládové krémy Lindt? Zamatová konzistencia, všestranné využitie, od sendviča až po krém na koláče a zákusky, precízny výber surovín, jedinečná receptúra, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu.

Vynikajúca chuť čokoládového krému od Lindt

Čokoládový krém Lindt je zárukou tej najlepšej chuti zakaždým, keď otvoríte balenie. Za vytvorenie tohto jedinečného radu výrobkov je zodpovedný náš skúsený majster čokolády, ktorý čerpá z takmer 200 ročných skúseností značky Lindt a samozrejme najlepšia švajčiarska čokoláda. Čokoládový krém Lindt je vstupenkou na neobyčajnú výpravu do sveta sladkého potešenia.

Bohaté možnosti servírovania a ochutnávania

Čokoláda v podobe krému od spoločnosti Lindt je nielen vynikajúcou pochúťkou, ale aj bohatou škálou spôsobov, ako si ju vychutnať. Čo tak sendvič s čokoládovým krémom Lindt? Alebo potrebujete zamatový krém na tortu či koláč? Neviete, čím ozdobiť a obohatiť chuť pripravovaného dezertu? Čokoládové krémy Lindt je radosť z ochutnávania na mnoho spôsobov.

Osvedčená metóda pre spoločné chvíle

Lindt čokoládový krém je osvedčený recept na raňajky s rodinou alebo priateľmi. O takéto lahodné, potešenie sa oplatí podeliť. Spoločne strávené chvíle sú na nezaplatenie a chuť čokoládového krému Lindt dodá týmto výnimočným okamihom kúzlo, aby ste na ne spomínali ešte dlhšie. Podeľme sa s touto radosťou.