Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Darčeky pre deti
až do -30%

Darčeky pre deti

Darčeky na zimné prázdniny
-25%

Darčeky pre deti

Čokoládové darčeky pre deti

Očarte svet čokoládami Lindt a darujte sladký darček ku Dňu detí, narodeninám alebo sladké prekvapenie! Vezmite tých najmenších na cestu prostredníctvom farebných obalov a inšpiratívnej chuti najlepšej švajčiarskej čokolády! Čakajú na vás sladké kornútiky DINO a UNICORN so sladkými pralinkami PICK&MIX v rôznych príchutiach.

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

26 položiek

na stránku

26 výsledky

 1. -30% Mesiac pečenia s Lindt

  LINDOR 3+1 zadarmo

  Sladké darčeky pre mamu -20%

  JARNÝ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
  -30% zľava na všetko!
  Kód: ILove-Chocolate
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami

  GOLD BUNNY rodina -35%


  Doprava zadarmo pri objednávke od 14.99€

Darčekové sady pre dieťa

Farebné sady čokolád sú ideálne na privítanie alebo rozlúčku so školským rokom, ktoré najmladším odhalia svet detstva plný radosti. Návrhy špeciálne pripravené na túto príležitosť potešia hýrením farieb a vhodne vybranou sadou praliniek, čokolád a bonboniér, ktoré si podmania srdcia malých aj veľkých. Zabalené vo farebných kornútkoch alebo elegantných krabičkách - existuje mnoho spôsobov, ako urobiť darček na príležitosť, ktorú si vyberiete, aby bol jedinečný. Vo vnútri čakajú farebné dáždniky, rôzne pralinky LINDOR a ďalšie chutné výrobky. Pretože najlepšia švajčiarska čokoláda je chuť detstva.

Pralinky podľa hmotnosti PICK & MIX

Začiatok alebo koniec školského roka? Deň detí? Alebo možno sladké prekvapenie? Namaľujte dúhu jednou z 20 príchutí praliniek Lindor. Vedeli ste, že každý druh má inú farbu striebra? Takže si môžete ľahko vytvoriť jedinečnú farebnú sadu neuveriteľne zamatových praliniek v čokoládovej poleve, ktoré potešia všetky zmysly krásnym obalom a lahodnou chuťou. Pomyslite na radosť, ktorú budú mať detičky z ochutnania každej z nasledujúcich príchutí súpravy. V našom online obchode nájdete hotové sady PICK & MIX s hmotnosťou od 0,5 kg do 2 kg, tie v kovových plechovkách alebo tie jednoducho zabalené v plastovom vrecku.