Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najlepšia mliečna čokoláda

Výber hladkých, krémových a pôžitkárskych nádherných hľuzoviek z mliečnej čokolády, tyčiniek a pochúťok vytvorených našimi Master Chocolatiers.

Mliečna čokoláda - najobľúbenejšia čokoláda na svete

Mliečna čokoláda je čokoláda, ktorú má každý rád. Chutná, sladká pre všetkých a na každý deň - jednoducho mliečna čokoláda Lindt

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

47 položiek

na stránku

47 výsledky


 1. Darčeky pre deti až do -30%


  PICK & MIX -30%

  JARNÝ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
  -30% zľava na všetko!
  Kód: ILove-Chocolate
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami

  Doprava zadarmo od 14,99€
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200g a 337g -25%

Mliečna čokoláda - najznámejšia zo všetkých čokolád

Sotva by mohla existovať obľúbenejšia a milovanejšia čokoláda ako mliečna čokoláda. Mliečna čokoláda Lindt je plná chuti a každý kúsok bude skutočným pôžitkom - doprajte sebe a svojim blízkym kúsok potešenia už teraz.

Prečo si vybrať práve mliečnu čokoládu? Je to najobľúbenejší druh čokolády na svete, je k dispozícii v mnohých zaujímavých formách a s rôznymi prísadami, chuť, ktorú si každý obľúbi a zapamätá, nádherné darčekové sady.

Mliečna čokoláda - chuť, ktorú si každý pamätá

Na svete pravdepodobne neexistuje človek, ktorý by aspoň raz neochutnal lahodnú mliečnu čokoládu. Je to jedinečná chuť, ktorú si navždy uchováte v pamäti, a v prípade mliečnej čokolády Lindt je skutočne jedinečná. Vďačí za to nielen používaniu tých najkvalitnejších surovín a originálnej receptúre, ale aj láske k tvorbe tých najlahodnejších sladkostí, ktorá siaha takmer dve storočia dozadu. Preto môžete s každou tabuľkou mliečnej čokolády, pralinkou alebo bonboniérou zažiť tú fenomenálnu chuť, ktorá vám vždy zlepší náladu. Za zmienku stojí aj to, že mliečna čokoláda má málo známe vlastnosti, ako sú stimulačné účinky na nervový systém alebo prispieva k lepšej činnosti mozgu.

Mliečna čokoláda Lindt - presne taká, akú chcete

Hoci mliečnu čokoládu miluje takmer každý, máme rôzne chute, pokiaľ ide o formu jej podávania. V spoločnosti Lindt sa snažíme, aby mliečna čokoláda vyhovovala vašim preferenciám. Tradičné mliečne čokoládové tyčinky sú najčastejšou voľbou a môžete si vybrať z niekoľkých variantov s obsahom prírodného kakaa. To je však len začiatok - možno máte chuť na elegantné a exkluzívne čokoládové bonbóny v podobe praliniek? Na výber sú rôzne náplne, napríklad lieskovoorieškové alebo kokosové. A ako darček sú ideálne hotové bonboniéry v štýlovej škatuli. A ak máte chuť na rýchle občerstvenie s mliečnou čokoládou, určite vyskúšajte čokoládové tyčinky Lindt.

Z lásky k čokoláde

Aké je tajomstvo výnimočnej chuti mliečnej čokolády Lindt? Dokonalý pomer surovín alebo neobvyklá receptúra sú len jej súčasťou. V druhej polovici 19. storočia sa celkom náhodou objavilo konšovanie, špeciálne miešanie ingrediencií na vytvorenie zamatovo jemnej a krémovej čokolády, a to navždy zmenilo trh s čokoládou. Mliečna čokoláda je dôkazom lásky k vytváraniu rozmanitých sladkostí, ktoré máte na dosah ruky.