Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Horká čokoláda

Neporovnateľné horké čokolády Lindt sú vyrobené z vysokokvalitného kakaa a potešia svojou zamatovou textúrou a bohatým aroma.

Horká čokoláda - lahodná a bohatá na kakao

Horká čokoláda je tradičnou voľbou, ktorá môže byť vaším prírodným liečivom na zlú náladu. Vychutnajte si každý kúsok s bohatým obsahom kakaa!

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

52 položiek

na stránku

52 výsledky

 1. Rozlúčte sa so školou s pralinkami Lindt -25%


  -30% Mesiac pečenia s Lindt

  SLADKÝ VÍKEND!
  Zľava 30% na všetko!
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami


  Sladký darček - srdce LINDOR 50 g za 1 cent!
  Pre všetky objednávky nad 49 €


  Lindt SWISS PREMIUM
  druhá -50%


  Darčekové balíčky -20%

Horká čokoláda -objavte ďalší rozmer sladkosti!

Horká čokoláda má inú chuť ako všetky ostatné čokolády a je považovaná za tú najzdravšiu čokoládu. To všetko vďaka vysokému obsahu kakaa, ktoré je skutočnou esenciou čokolády!

Prečo je tmavá čokoláda taká výnimočná? Má vysoký obsah prírodného kakaa - až 99 %! Je najzdravšia spomedzi čokolád, na výber je množstvo náplní a doplnkov, môžete si vybrať z elegantných balení horkej čokolády

Horká čokoláda plná kakaa

Horká čokoláda Lindt je mimoriadne obľúbená najmä vďaka vysokému obsahu pravého kakaa. Využitie tejto zložky pri výrobe čokolády zaručuje jej jedinečnú sladkosť v kombinácii s mierne trpkou a horkou príchuťou. Horká čokoláda Lindt je nielen vynikajúcou pochúťkou na akúkoľvek príležitosť alebo darčekom pre blízkeho, ale je aj neoceniteľnou ingredienciou napríklad pri výrobe domáceho pečiva. Nie je žiadne tajomstvo, že niektoré vlastnosti horkej čokolády sú pre ľudský organizmus veľmi prospešné, stačí spomenúť bohatstvo sacharidov, tukov a vlákniny. Tmavá čokoláda je tiež dobrou voľbou pre ľudí, ktorí si chcú udržať svoju hmotnosť.

Tmavá čokoláda s doplnkami

Horká čokoláda má veľa mien; okrem klasických variantov s rôznym obsahom kakaa si môžete vybrať aj netradičné, ale rovnako chutné kompozície. Čo tak horká čokoláda s citrónovou náplňou alebo karamelom a morskou soľou? Vyslovene magickou kombináciou je med a mandle - vaše chuťové poháriky sa budú cítiť ako v nebi! Ak chcete vyskúšať viacero príchutí horkej čokolády, vyberte si pripravenú sadu s marhuľou, ananásom a pomarančom. K dispozícii máte dokonca aj horkú čokoládu s chilli!

Nie je to len tablička horkej čokolády

Horká čokoláda to nie je len známa čokoládová tablička, ale aj sila chuti v úplne iných podobách. Patria medzi ne napríklad kultové pralinky Lindt, ktoré sú vďaka svojmu elegantnému baleniu skvelým darčekom pre milovanú osobu. Legendárne pralinky z tmavej čokolády alebo horká čokoláda s ovocím sú zárukou chuti vždy a všade. Horká čokoláda Lindt je dokonca k dispozícii vo forme nátierkového krému, vďaka ktorému môžete každé ráno začať mimoriadne chutne. Všakže to znie veľmi lákavo? Doprajte sebe a svojim blízkym trochu sladkosti nevšedným spôsobom.