Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoláda s alkoholom

Najlepšie čokolády s alkoholom pre zvláštne príležitosti, darčeky a sladké večery.

Chutné čokolády s alkoholom priamo zo Švajčiarska

Vynikajúce čokolády s alkoholom sú lahôdkou pre milovníkov netradičných čokoládových pochúťok. Objavte čokoládu Lindt v inom ako tradičnom štýle

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

5 položiek

na stránku

5 výsledky

Čokolády s alkoholom od spoločnosti Lindt

Čokoláda má viac ako jedno meno a čokoláda plnená alkoholom je dôkazom, ktorý to potvrdzuje. Táto nezvyčajná kombinácia je známa už roky, ale len vďaka použitiu najkvalitnejšej čokolády LINDT bolo možné objaviť plnú hĺbku tejto výnimočnej chuti. Objavte kolekciu čokolád s alkoholom od
spoločnosti LINDT

Prečo je ochutnávka čokolády Lindt s alkoholom výnimočná? Jedinečná kombinácia sladkosti s alkoholom, dôkladný výber najkvalitnejších surovín elegantne zabalené darčekové sady, unikátna, neopakovateľná chuť, ktorú si budete pamätať ešte dlho.

Čokolády Lindt s alkoholom

Čokoládu si môžete vychutnávať rôznymi spôsobmi a v rôznych podobách, ale jeden spôsob podávania čokolády vyniká nad ostatnými. Nechajte sa prekvapiť nezvyčajným spojením čokolády a alkoholu či likérom. Ide o kombináciu dvoch zdanlivo sa vylučujúcich chutí, ktoré však v skutočnosti predstavujú jedinečnú kompozíciu hodnú vychutnania.

Čokoláda s alkoholom ako darček

Čokoláda s alkoholom alebo bonboniéra s alkoholom môže byť vynikajúcou formou decentného darčeka. Chcete sa niekomu poďakovať za láskavosť, ktorú vám preukázal? Neviete, ako vyjadriť svoju vďačnosť alebo poľutovanie? Alebo jednoducho chcete dať najavo, že vám na niekom záleží? Čokoládový dezert s alkoholom dokáže vyjadriť viac ako mnoho slov - využite túto príležitosť a vyjadrite tak dlho zamlčované.

Najkvalitnejšie suroviny

Nie je tajomstvom, že jedným z kľúčových faktorov výnimočnej chuti čokolády Lindt je starostlivý výber najkvalitnejších surovín. Špeciálne vyvinutá receptúra vyžaduje použitie prísad, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy - len tak je možné dosiahnuť správnu konzistenciu a optimálnu chuť. Zistite, čo sa ukrýva v čokoláde s alkoholom od spoločnosti Lindt.