Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Biela čokoláda

Vznešená, krémová biela čokoláda s nádychom vanilky, ktorá sa rozpustí vo Vašich ústach. Objavte jedinečný výber tých najchutnejších produktov z bielej čokolády, ktoré sú ideálne na rozmaznávanie seba i ostatných.

Biela čokoláda - odlišný aspekt tradičnej čokolády

Nie nadarmo sa biela čokoláda teší veľkej obľube - je to ozajstná špecialita od spoločnosti Lindt, ktorá vám prinesie veľa potešenia.

CHLADENÁ ZÁSIELKA V LETE
Ak teplota presiahne 25°C, ku každej objednávke dodávame chladiace vložky na ochranu čokolád.

10 položiek

na stránku

10 výsledky


 1. Tabuľkové čokolády 3+1 zadarmo

  JARNÝ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
  -30% zľava na všetko!
  Kód: ILove-Chocolate
  *Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými promo akciami

  Doprava zadarmo od 14,99€
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200g a 337g -25%

Biela čokoláda - čokoláda, ktorá je iná ako všetky ostatné

Biela čokoláda je jedinečná v mnohých ohľadoch, aj keď do centra pozornosti sa samozrejme dostáva jej unikátna farba. Vyskúšajte aspoň kúsok a preneste sa do krajiny lahodných pôžitkov.

Čo je charakteristické pre bielu čokoládu Lindt? Jedinečný vzhľad a ešte výnimočnejšia chuť, veľmi dôkladný spôsob výroby, lahodné pralinky na každú príležitosť, rôzne príchute a náplne na výber.

Jedinečná biela čokoláda Lindt

Biela čokoláda je úplne iná ako tá, ktorá sa nám vybaví v mysli ako prvá. Rozdielov je však veľa, a v rozpore so zdaním sa neobmedzujú len na farbu samotného výrobku - hoci musíme uznať, že svetlá krémová farba vyzerá naozaj príťažlivo a vábivo. Skutočne potešujúca je aj chuť plná vášne a sladkej lahodnosti, ktorá sa vám bude zaiste hodiť v horších ako aj v lepších chvíľach. Dosiahnutie takéhoto veľkolepého efektu si však vyžaduje dôkladnú výrobu, pri ktorej sú dôležité aj také prvky, ako je správna teplota okolia.

Biela čokoláda ako netradičný darček

Sladkosti a rôzne cukrovinky sa už roky považujú za vynikajúci darček pre rôzne príležitosti. Niekedy sú dokonalým darčekom samy o sebe na vyjadrenie vďaky alebo náklonnosti, inokedy sú ideálnym a milým sladkým doplnkom k inému darčeku. Biela čokoláda v podobe pralinky a v luxusnom balení? Samozrejme! Vyberte si gramáž a darujte kúsok sladkého potešenia - určite tak urobíte veľa radosti.

Biela čokoláda s rôznymi príchuťami

Biela čokoláda vyniká sama o sebe svojou nevšednou a lahodnou chuťou, ale aby sme ešte viac vyhoveli vašim predstavám a želaniam vašich chuťových pohárikov, ponúkame rôzne príchute a náplne. Čo tak biela čokoláda s vanilkou? Alebo by ste radšej bielu čokoládu s mandľami? Jogurtová čokoládová tyčinka s malinami a vanilkou vám tiež umožní netypickú výpravu do ríše čokoládových chutí. Nechýbajú ani klasické príchute bielej čokolády s kokosovým orechom alebo s kvalitnou kávou. Urobte si pôžitok a využite tieto magické chvíle strávené s výnimočnými špecialitami!