Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Rozplyňte sa v blahu čokolády

LINDOR je stvorený pre čas odpočinku. Vkĺznite do momentu len pre vás samotných pri zahryznutí sa do jemnej pevnej vrstvy pralinky LINDOR.

Uvoľnite sa a nechajte zastaviť čas pri zaslúženom odpočinku.

Pri prelomení pevnej čokoládovej vrstvy pralinky LINDOR sa začne krémový stred rozplývať vo vašich ústach rovnako ako vy samotní. Vaše zmysly budú obklopené jemnou rozplývajúcou sa čokoládou a utešujúcou chuťou pralinky LINDOR, starostlivo stvorenou samotnými Majstrami čokolády Lindt.

Nechajte sa inšpirovať blaženými momentmi LINDOR

Bowl of Lindor with a book.

Zašite sa s obľúbenou knihou

Oblečte si najpohodlnejšie oblečenie a usaďte sa na pohovke. Vezmite si knihu vťahujúcu svojím dejom a plnú hrsť praliniek Lindor. Nechajte sa uniesť lahodnosťou kvalitnej literatúry a zamatovej čokolády. Čisté blaho.

Pusťte si svoj obľúbený film

Na čo máte náladu? Gýčovitá romanca z osemdesiatych rokov? Dojemná romantická komédia? Alebo horor, pred ktorým sa budete potrebovať schovávať? Nastavte si scénu pomocou zhasnutých alebo stlmených svetiel a usaďte sa s hŕstkou praliniek LINDOR pre pridané pohodlie. Lepšie než najlepšie občerstvenie v kine. 

Bowl of Lindor with cheese and wine.
Bowl of Lindor with at-home spa treatments.

Doprajte si kúpeľný deň z pohodlia domova

Budete potrebovať: pleťovú masku, presnú ruku na lakovanie nechtov a jedno balenie utešujúcich praliniek Lindor. Vychutnajte si luxusnú, rozplývajúcu sa čokoládu Lindor plnú blaha v priebehu starostlivosti o seba samých.

Vytvorte si upokojujúci rituál

Mali ste dlhý deň? Veľa práce? Až teraz ste konečne uložili deti spať? Je tu veľa dôvodov, prečo si zaslúžite chvíľku ticha na odpočinok a regeneráciu. Spojte pralinky Lindor s rituálom a vlastný upokojujúci odpočinok. Vychutnajte si tieto blažené momenty osamote. Zaslúžite si ich za dobre odvedenú prácu!

Calming cup of tea with Lindor.
Row of Lindor on a dinner party napkin and plate.

Oslavujte štýlovo

Oceňte významné príležitosti a pozdvihnite slávnosti, rodinné či priateľské stretnutia s leskom a kúzlom Lindor. Rozmiestnite ich po stole, pripnite ich k menovkám alebo ich nakopte do misky ako výzdobu stola. Sľubujeme, že si ich vaši hostia zamilujú.

Create a calming ritual

Tajomstvo čistého blaha

Pevná vrstva jemné čokolády. Krémová a rozplývající se náplň. Není těžké pochopit, proč je LINDOR jedním z našich nejmilovanějších produktů napříč světem. Zjistěte od samotných Mistrů čokolády Lindt, co dělá pralinky LINDOR tak neodolatelně jemnými.