Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ako môže byť LINDOR taký neodolateľne jemný?

To je najčastejšie kladená otázka našim Majstrom čokolády. Hneď ako sa ľudia zahryznú do pevnej vonkajšej vrstvy pralinky Lindor, objaví sa krémovo sa rozplývajúca náplň. Každý chce pochopiť to kúzlo. Objavte ho práve teraz.

Creaming filling pouring into a Lindor truffle.

Pevná škrupina

Vo svojej podstate je LINDOR čokoládová pralinka. Dutá okrajová vrstva vzniká rozliatím jemnej rozohriatej čokolády do formy, ktorá sa následne otáča okolo svojej osi a čokoláda sa tak rovnomerne rozleje. Následne sa čokoláda schladí a odloží na rozležanie, čím sa vytvorí tenká škrupina pripravená na náplň.

Jemná rozplývajúca sa náplň

Receptúra na náplň praliniek LINDOR je starostlivo strážené tajomstvo. Náplň je skutočne čokoládový krém, ktorý je vtlačený do každej pralinky, potom ako je tenká vonkajšia vrstva riadne pripravená. Náplň pralinky je pýchou jemne sa rozplývajúcich krémov na jazyku. Charakteristicky rozplývajúci sa koniec, ktorý z praliniek robí skutočne blažený, čokoládový zážitok.

Close up of the melting Lindor filling.
Bowl of red Lindor truffles.

Balené s láskou

Po naplnení a vychladení je každá pralinka Lindor starostlivo zabalená. To ju chráni pred okolitým prostredím a zaisťuje jej čerstvosť a perfektnú chuť zahalenú pod lesklou vrstvou. Vedeli ste, že dokážeme zabaliť 1 000 praliniek za minútu?

Neodolateľne jemné momenty

LINDOR je skutočne výnimočná čokoláda blízka srdcu mnohých z nás. Každý sme si našli iný spôsob, ako si pralinky maximálne vychutnať. Niekto si pralinky uchováva v chladničke pre ľadové chrupnutie pred rozpustením v ústach. Ostatní si ich, naopak, opatrne rozohrejú tak, že rozplývanie začne pred prvým zahryznutím.

Náš Majster čokolády Thomas tvrdí: „Chuť našich čokoládových praliniek žiari pri izbovej teplote. Pralinky sa tak delikátne rozplynú a poskytnú bohatý pôžitok chuťovým pohárikom.“ Každý by si napriek tomu mal vychutnať pralinku podľa vlastných preferencií. Dobrú chuť.

Ako si pralinky LINDOR vychutnávate vy? 

Zistiť viac
Smell
Taste

Rôzne príchute

LINDOR Mliečny vo svojom výraznom červenom balení je našou najobľúbenejšou príchuťou, napriek tomu je premenený na rôzne vzrušujúce varianty pre širšie uspokojenie. Tak vznikli lahodné pralinky so slaným karamelom, 70 % horkou čokoládou, orechmi a exotickými zemitými príchuťami, ako je zelený čaj Matcha. Možnosti sú nekonečné.

Vedeli ste, že aktuálne vyrábame okolo 45 rôznych sezónnych a celoročných príchutí? Majstri čokolády Lindt neustále pracujú na nových vzrušujúcich receptúrach na osvieženie radu praliniek LINDOR. Svoju inšpiráciu čerpajú všade, dokonca aj od vás samotných.

Akú príchuť by mala mať vaša perfektná pralinka LINDOR? Podeľte sa s nami na našich sociálnych sieťach.

INŠPIRUJTE SA

Ojevte všechny LINDOR příchutě

Nakupujte Lindt čokolády a pralinky LINDOR z pohodlí domova.

Neodolatelně jemný moment s LINDOR

Uvolněte se a nechte zastavit čas při zaslouženém odpočinku.