Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

PATISSERIE sypká zmes na prípravu mliečného čokoládového pudingu 95g

2,99 €

PATISSERIE sypká zmes na prípravu mliečného čokoládového pudingu 95g

PATISSERIE sypká zmes na prípravu mliečného čokoládového pudingu 95g

2,99 €
Skladom
95g net - 3,15 € / 100 g
vrátane 20% DPH
Nakupovať vo veľkom? a dozviete sa viac.

Ste firemným zákazníkom a potrebujete väčšie množstvo tovaru? Žiadny problém, náš zákaznícky servis vám rád osobne pomôže.

Náš firemný zákaznícky servis je vám k dispozícii pre väčšie množstvá, osobné poradenstvo a individualizované produkty. Môžete nás kontaktovať na +421902582837 alebo cez polsavova@lindt.com.

Sypká zmes na prípravu mliečného čokoládového pudingu. Vyskúšajte jedinečný intenzívny puding z mliečnej čokolády od Lindt. Prášok je pripravený s vášňou švajčiarskych Majstrov čokolády s pomocou tých najkvalitnejších surovín. Doprajte si lahodnú odmenu. Návod na prípravu: Obsah vrecúška vysypte do hrnca. Pridajte 100ml mlieka a miešajte, kým nevznikne hladký krém bez hrudiek. Potom pridajte zvyšné mlieko (400ml) a priveďte do varu. Za stáleho miešania varte 2 minúty. Nalejte zmes do formy a nechajte vychladnúť v chladničke po dobu 2 hodín.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 2,99 €

Nutričné hodnoty:

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota (kJ) 532
Energetická hodnota (Kcal) 127
Bielkoviny 3.8
Tuky (g) 3.9
z toho nasýtené mastné kyseliny 2.3
Sacharidy 18
z toho cukry 17
Soľ 0.2

Ingrediencie:

Zloženie: Cukor, čokoláda v prášku 10% (kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaová hmota, cukor, kakaové maslo: Obsah kakaovej sušiny najmenej 65%), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kukuričný škrob, zahusťovadlo (karagenan), aróma, jedlá soľ.
Alergény:

Môže obsahovať lieskové oriešky, mandle, sóju a mlieko.