Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

PATISSERIE sypká zmes na prípravu horúceho čokoládového pudingu 95g

2,99 €

PATISSERIE sypká zmes na prípravu horúceho čokoládového pudingu 95g

PATISSERIE sypká zmes na prípravu horúceho čokoládového pudingu 95g

2,99 €
Skladom
95g net - 3,15 € / 100 g
vrátane 20% DPH
Nakupovať vo veľkom? a dozviete sa viac.

Ste firemným zákazníkom a potrebujete väčšie množstvo tovaru? Žiadny problém, náš zákaznícky servis vám rád osobne pomôže.

Náš firemný zákaznícky servis je vám k dispozícii pre väčšie množstvá, osobné poradenstvo a individualizované produkty. Môžete nás kontaktovať na +421902582837 alebo cez polsavova@lindt.com.

Vyskúšajte jedinečný intenzívny puding z horkej čokolády Lindt. Prášok sa pripravuje s vášňou švajčiarskych majstrov čokolády z tých najlepších surovín. Doprajte si chutnú odmenu. Pokyny na prípravu: Obsah vrecka vyprázdnite do hrnca. Pridajte 100 ml mlieka a miešajte, kým nevznikne hladký krém bez hrudiek. Potom pridajte zvyšné mlieko (400 ml) a priveďte do varu. Za stáleho miešania varte 2 minúty. Zmes nalejte do formy a nechajte ju 2 hodiny chladiť v chladničke.

Nutričné hodnoty:

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota (kJ) 524
Energetická hodnota (Kcal) 125
Bielkoviny 4.3
Tuky (g) 4.2
z toho nasýtené mastné kyseliny 2.5
Sacharidy 17
z toho cukry 15
Soľ 0.21

Ingrediencie:

Zloženie: Cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, horká čokoláda v prášku 14% (kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaová hmota, cukor, kakaové maslo: Obsah kakaovej sušiny najmenej 70%), kukuričný škrob, zahusťovadlo (karagenan), aróma, jedlá soľ.
Alergény:

Môže obsahovať lieskové oriešky, mandle, sóju a mlieko.