Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lindt Difference

Zaujímalo vás niekedy, prečo niektoré čokolády chutia jednoducho lepšie? Objavte päť krokov Lindt, vďaka ktorým je naša čokoláda taká neuveriteľne výnimočná.
Master Chocolatier indulging in the aroma of high quality cocoa beans.

Najlepšie kakao

Základom neporovnateľnej chuti značky Lindt je dôsledný výber, interné spracovanie a miešanie vysokokvalitných bôbov z najrenomovanejších svetových zdrojov. Naším cieľom je udržateľnosť, a preto špecializované farmárske programy Lindt & Sprüngli podporujú pestovateľov kakaových bôbov a ich komunity.

Zistiť viac

Jedinečné postupy praženia a mletia

Pri jedinečnom procese, ktorý sme zdokonaľovali celé desaťročia, Majstri čokolády Lindt pražia bôby na dosiahnutie optimálnej chuti a melú ich úplne najemno, čo je kľúčové na dosiahnutie vynikajúcej chuti značky Lindt.

ZISTIŤ VIAC
Master Chocolatier roasting cocoa beans for the perfect aroma.

Unikátny vynález Lindt

V roku 1879 prišiel Rodolphe Lindt s prevratným spôsobom výroby čokolády, a to vynájdením techniky zvanej konšovanie: kakaová hmota sa zahrieva a intenzívne mieša, aby sa dosiahla krémová jemná čokoláda s hodvábnou štruktúrou charakteristickou pre čokolády Lindt.

Close up of freshly roasted hazelnuts and warm, melted chocolate.

Najlepšie prísady

V spoločnosti Lindt & Sprüngli sme presvedčení o tom, že vysokokvalitnú čokoládu možno vyrobiť len z vysokokvalitných prísad. Touto filozofiou sa riadime pri každej prísade z našich receptov. Od výberu kakaových bôbov výlučne z najrenomovanejších regiónov, v ktorých sa pestuje kakao, cez cestovanie po celom svete s cieľom nájsť najlepšie prísady až po vytváranie majstrovských diel z čokolády.

ZISTIŤ VIAC

Majstrovské finále

Majstri čokolády Lindt venujú pri dokončievaní svojich majstrovských kúskov pozornosť každému detailu, s láskou ich zdobia a balia do luxusných obalov.

ZISTIŤ VIAC
Lindt Master Chocolatier adding the final touches to an almond praline chocolate.

Udržateľnosť

Staráme sa. Nielen o kvalitu našich čokolád, ale aj o pestovateľov a ich komunity. Prostredníctvom nášho Programu pre pestovateľov spolupracujeme priamo s našimi kakaovými farmami a pomáhame zlepšiť životné podmienky miestnych ľudí.

Stretnite sa s Majstrami čokolády Lindt

So základňami po celom svete, rodina Lindt je globálnou komunitou so spoločnou vášňou k čokoláde. Každý z Majstrov čokolády vnáša do tejto komunity unikátny pohľad, chuťové poháriky a kulinárske skúsenosti. Vytvára tak neočakávané výrobky a vzrušujúcu spoluprácu.